לוגו QAMA פתרונות PRIORITY

פיתוח פריוריטי יחודי כמענה עבור צרכי העסק שלכם

מתי נדרש פיתוח פריוריטי ייחודי?

במסגרת הפעילות השוטפת של החברה, נדרש הארגון ביישום מערכת תפעולית אשר תספק מענה לשלל רחב של צרכים עסקיים, כספיים ושיווקיים שונים.

מערכות ה ERP השונות ובכללן מערכת ה ERP מבית Priority מספקות מענה לצורך זה אם כי לעיתים נדרש הארגון בביצוע התאמות שונות למערכת ה Priority, זאת על מנת וניתן יהיה לספק מענה לדרישות השונות המועלות מעת לעת על ידי היחידות השונות בארגון.

לטובת כך מעמידה QAMA צוות מיישמים ומפתחי פריוריטי אשר אמונים על ביצוע תהליכי התאמה כוללים, לשם הטמעת פתרון העולה בקנה אחד עם צרכי הארגון ועובדיו.

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

במסגרת זו פיתחה QAMA מספר רחב של פתרונות יחודיים בתחום הפריוריטי ובכלל זה:

שיבוץ משימות אוטומטיות לפי זמינות מחלקות על בסיס הזמנות לקוח

מבדיקות מקיפות שביצעה החברה, עולה כי ארגון ללא מודול ייצור מתמודד רבות עם קושי לשבץ עובדים ומחלקות לתוכנית עבודה על בסיס הזמנת מוצרים.

QAMA זיהתה את הבעיה ופיתחה מודול המאפשר שיבוץ משימות באופן אוטומטי עם כניסת הזמנת מוצר או שירות על פי סדר ומפרט תהליכי עבודה הנקבעים מראש.

פיתוח חיבור תוכנת ה Priority לאתר אינטרנט מכירתי

פעילות במסגרת חנות אינטרנטית מייצרת סרבול גדול בהעברת המידע מן החנות אל מערכת ה Priority לצורך ניהול מלאי, לקוחות ומסמכי הנהלת חשבונות.

על מנת לתת מענה ופתרון מיטבי פיתחה QAMA מערכת המחברת באופן אוטומטי בין החנות האינטרנטית אל מערכת ה Priority .
באופן זה, לאחר הקלדת ההזמנה בחנות האינטרנטית עוברת ההזמנה אל ה Priority, תוך שסנכרון המלאי נעשה באופן אוטומטי ומשכך אף ניתן לנהל את הלקוחות בתוכנת Priority עצמה ובחנות האינטרנטית. במקביל.

פיתוח מערכת מסופונים

אחד האתגרים הגדולים עמם מתמודד הארגון הנו אספקת מידע מקסימלי לסוכני השטח על הלקוח ובכלל זה מידע בנושא מוצרים, מלאי, מחירים עדכניים ועוד.

לטובת כך פיתחה QAMA מסופון המאפשר לסוכני השטח להתחבר אל מערכת ה Priority באמצעות סמאטרפון או טאבלט, תוך התאמת המסכים והניווט במסופונים באופן גמיש.

פיתוח פריוריטי זה נותן לסוכן האפשרות לגשת למידע עדכני, לבצע הזמנות ישירות למערכת ולייעל משמעותית את העבודה.

קליטת רשומונים וחשבוניות עמילי מכס

בהתבסס על ביצוע הליך זה מבצע פיתוח פריוריטי הייחודי שפיתחנו התאמה בין המק"טים השונים במערכת ומייצרת הלימה מלאה.

דילוג לתוכן