לוגו QAMA פתרונות PRIORITY

אודות QAMA פתרונות פריוריטי

חברת קמה פתרונות הוקמה בשנת 2006 על ידי גיל יוגב ואוהד דינור מתוך מטרה להעניק מענה איכותי, יצירתי ואישי בכל הקשור לפיתוח ויישום מערכות ERP לעסקים מתחומי פעילות שונים ומגוונים הנדרשים לייעול המערך התפעולי והארגוני.

החל משנת 2022 פועלת החברה כחלק מקבוצת Shani Shenhav

Shani Shenhav נוסדה בשנת 1986 והינה אחת מחברות האחזקה הגדולות בישראל ומספקת שירותים במגוון רחב של טכנולוגיות ותעשיות, זאת למרבית הגופים הגדולים במשק הישראלי מתחומי הקמעונאות, המלונאות, המזון והפיננסים.

QAMA מתמחה בפיתוח, יישום והטמעת מערכת ERP מבית Priority, המערכת המובילה בעולם בתחומה. המערכת מאחדת את כלל מערכות המידע בארגון, מה שמאפשר שימוש במידע משותף ואינטגרטיבי עם ממשק אחיד, כל זאת תוך מיקסום הפוטנציאל העסקי של הארגון.

הנסיון המצטבר של החברה בפיתוח וביישום מאות רבות של מערכות במגוון רחב של ארגונים בקשת רחבה של תחומי פעילות, לימד שאין חברה הדומה לזולתה ועל כן יש לרתום את המערכות לצרכי החברה ותהליכיה, תוך התייעלות מתמדת, גמישות מחשבתית ומתן פתרונות יצירתיים לכל אתגר.

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

מה תקבלו מ- QAMA בתחום הפריוריטי?

QAMA שמה דגש מרכזי על יישום מוצלח עסקי וטכנולוגי שראשיתו בביצוע אפיון מעמיק לצרכים העסקיים של הארגון, עובר דרך הסבות התוכנה, הטמעת המערכות, פיתוח המוצרים הנילווים למערכת וסופו בביצוע הדרכות, הטמעה וליווי בעת העלייה לאוויר ולאחריה.

במסגרת הטמעת הפתרון על ידי QAMA משולבים פתרונות רבים המשרתים גורמים שונים הפועלים בבית העסק ובכלל זה: שירותי הנהלת חשבונות, שרתי ענן, הסבות נתונים מתקדמות, פתרונות פיתוח מתקדמים כגון חיבור ה Priority לאתרי אינטרנט מכירתיים, שימוש במסופונים וטלפונים ניידים ושירותי DBA.

QAMA משתפת פעולה באופן רציף עם מגוון חברות התומכות ביישום ובהטמעת Priority והפתרונות הנלווים לה.
שותפים אלה תומכים במחויבות שלנו לספק ללקוחותינו מערכות ושירותים בעלי ערך מוסף מקסימלי של עבודה רציפה וביצועים מעולים.

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

לקוחות חברת QAMA בתחום הפריוריטי

מיום היווסדה, מספקת החברה שירותים ללמעלה מ-500 גופים עסקיים קטנים כגדולים, אשר חלקם אף נימנים עם הגופים המובילים בישראל,
ממגוון רחב של תעשיות ובכלל זה תעשיית המזון והמשקאות, הפארמה, האופנה ,האופטיקה, הבניה, הייצור והשיווק.

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

מייסדי חברת קמה פתרונות

אוהד דינור

Co-Founder & CTO

מיישם, מטמיע ומפתח ותיק במערכות Priority ו Priority Zoom לעסקים.  מדריך בכיר בקורסי לימוד בתחום ה Priority במכללת אין-ליין,  מרכז ההדרכה הארצי של Priority .

כמו כן, מעביר אוהד קורסים אקדמאים בתחום ה ERP במכללות שונות בישראל.

גיל יוגב

Co-Founder

בוגר מינהל עסקים במכללה למינהל. מיישם ומטמיע בכיר של מערכות Priority ו Priority Zoom לעסקים.

בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום המחשוב והתוכנה.

דילוג לתוכן