לוגו QAMA פתרונות PRIORITY

חיבור פריוריטי לאתר WordPress

פתרון שגדל יחד עם חנות האונליין שלך

מערכת Priority מאפשרת לך לנהל את כל העבודה במקום אחד. אנחנו ב- QAMA מאפשרים לך להתאים אישית את מערכת ה-Priority כך שהיא תעבוד עבורך, ללא צורך בהוצאות גבוהות או בהשקעה של זמן רב.

כל בעל חנות אונליין בווקומרס הרגיש את הקפיצה הגדולה בהיקפי הפעילות והמכירות ברשת בשנתיים האחרונות. הרבה יותר אנשים עברו לבצע את הקניות שלהם באונליין, וכתוצאה מכך גם התחרות גדלה בהתאם.

אנו ב- QAMA מבינים שהליבה של העסק שלך היא יצירת מכירות, ולכן יצרנו תוסף המיועד לבעלי חנויות אונליין, שהאתר שלהם בנוי ב- WordPress ומפעילים חנות ווקומרס.

חיבור לאתר וורדפרס

במידה וברשותכם חנות מקוונת או אתר מכירות, אתם חייבים את Priority. מדוע? כי מהיום תוכלו לחבר בין הממשקים השונים בהטמעה קצרה ומדוייקת באמצעות פרוטוקול תקשורת שנועד לחבר ביניהם.

באמצעות הטכנולוגיה שפותחה על ידי החברה, האתר אשר מושתת על WordPress יוכל להסתנכרן בקלות ובמהירות עם מערכת ה- Priority, מערכות CRM ומערכות ERP מגוונות אחרות.

התוסף נועד לשפר את ביצועי המכירות שלך, מסתנכרן אוטומטית עם Priority ומאפשר בין היתר לזהות מסדי נתונים, עמודות, תקשורת בין ארגונית ולבצע המרה לעמודות הנכונות. החיבור בין הממשקים יאפשר שמירה של כלל הנתונים וסינכרון יעיל בין העובדים.

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

הסינכרון יתבצע במגוון תחומים כגון:

צוות המומחים של QAMA ידאג לחיבור הממשקים באופן היעיל והפשוט ביותר על מנת שתהליך המכירה שלכם דרך האתר יחווה כנעים, יעיל וקליל יותר.

לטפל ביותר לקוחות ויותר עסקאות באופן אוטומטי:

יצירת מכירות היא לא הדרך היחידה להגדיל את שורת הרווח שלך. אנו יכולים לעזור לך לחסוך כסף על ידי ייעול שרשרת האספקה שלך, הפחתת טעויות האנוש (ועלותן) והגברת שביעות הרצון של הלקוחות שלך, שמקבלים בדיוק את המוצרים שהזמינו – ובמהירות.

חברת QAMA הוקמה בשנת 2006 במטרה לסייע לעסקים לנהל בצורה חכמה, יעילה ומקצועית יותר את תהליכי העבודה שלהם בעזרת מערכת Priority. אנו מתמחים בפיתוח, ביישום ובהטמעה של מערכת ERP מבית Priority, המאחדת את כלל מערכות המידע בארגונים.

עם הזמן פיתחנו אקוסיסטם של תוספים ייחודיים ומערך מכירות של תוספים קיימים כדי להתאים אישית את מערכת ה- Priority על פי הצרכים המשתנים של לקוחותינו, הפועלים במגוון תעשיות ושווקים. ניתן לקרוא כאן מידע נוסף אודות מוצרינו השונים.

בשנת 2022 נרכשה החברה על ידי קבוצת Shani Shenhav.

מוכנים להגדיל את המכירות והרווחים?

השאירו את הפרטים שלכם כאן בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן