פיתוח פריוריטי יחודי כמענה עבור צרכי העסק שלכם

ממשק קליטת רשומונים וחשבוניות עמילי מכס

הבעיה: חברות המבצעות יבוא זקוקות לפלטפורמה אשר תקלוט חשבוניות ורשימונים בצורה אוטומטית מחברות עמילי המכס.

הפתרון: פיתוח שקולט את קבצי חשבוניות עמיל המכס וקבצי הרשומונים וטוען אותן אוטומטית למערכת. לאחר טעינת קבצי החשבוניות למערכת עוברים הקבצים אוטומטית לתיקיית היסטוריה על מנת שלא ייטענו מחדש שוב.

יתרונות: מערכת הפריוריטי מבוצעת התאמה בין המק"טים של עמיל המכס למק"טים הרגילים במערכת על מנת ליצור הלימה מלאה. בחשבונית עמיל המכס נכנס מס' הרשומון באופן אוטומטי על מנת לאפשר ביצוע תקין של מששק PCN874 למע"מ.

רשת אלדו ,ספרינג
תודה רבה על הפיתוח המוצלח.
ביצעתי בדיקות מקיפות, הפיתוח עובד מעולה!

מאיה אבן צור, חשבת של חברת יורוטקס טקסטיל בע"מ רשת אלדו ,ספרינג

פיתוח חיבור תוכנת הפריוריטי לאתר אינטרנט מכירתי

הבעיה: בעת עבודה עם חנות אינטרנטית יש סרבול גדול בהעברת המידע מן החנות אל מערכת הפריוריטי לצורך ניהול מלאי, לקוחות ומסמכי הנהלת חשבונות

הפתרון: קמה פתרונות פתחה מערכת המחברת באופן אוטומטי בין החנות האינטרנטית אל מערכת הפריוריטי. כך שלאחר הקלדת ההזמנה בחנות האינטרנטית ההזמנה עוברת אל הפריוריטי. גם סנכרון המלאי נעשה באופן אוטומטי וניתן לנהל את הלקוחות בתוכנת פריוריטי עצמה וגם בחנות האינטרנטית.

יתרונות: חסכון גדול בשעות עובד מאחר וכל ההזמנות נעשות על ידי הלקוחות בלי צורך במישהו שיקבל את ההזמנות וירשום פרטים. ההזמנות יכולות להתבצע גם בשעות שאינן שעות העבודה וישנן הרבה פחות טעויות אנוש בדרך. בנוסף המערכת מגיעה מוכנה ואין צורך בשעות פיתוח רבות על מנת להתאים אותה.

I PAY
הוטמעה מערכת הפריוריטי כולל מודול מסופונים לטכנאי ולטכנאי שטח. המודול שתומך בטכנולוגיה מתקדמת ביותר מסוג html 5 מאפשר לטכנאי השטח ולסוכני המכירות לבצע הזמנות דרך המסופון, הטאבלט, או הסמארטפון
המודול מאפשר לסוכני השטח לדעת מהם האפשרויות העומדות בפניהם,

בצהרי היום
   

חברת "קמה פתרונות" בנתה עבורנו אתר אינטרנט שבו אנו מאפשרים ללקוחות להירשם ולבצע הזמנות לשירות של הצהרונים. הזמנה מסוג כזה נחשבת למורכבת היות וקיימות תכניות שונות אליהן ניתן להירשם, צורות שונות לתשלום ודרישות נוספות. פיתוח זה חסך ייעל את עבודת העובדים, חסך בזמן, ניירת ובטעויות.

פיתוח מערכת מסופונים

הבעיה: לסוכני השטח לא היה קשר ישיר למערכת הפריוריטי, למידע נחוץ בנושא מוצרים, מלאי מחירים עדכניים ועוד.  יצירת ההזמנות היתה ידנית על גבי ניירות או אקסלים והיה צורך להטמיע אותם לאחר מכן במערכת הפריוריטי, דבר שיצר בזבוז זמן, בעיות סנכרון, איטיות וטעויות אנוש

הפתרון: יצירת מסופון המאפשר לסוכני השטח להתחבר אל מערכת הפריוריטי באמצעות סמאטרפון או טאבלט. ניתן להתאים את המסכים והניווט במסופונים באופן גמיש ביותר המתאים את עצמו לצרכי הסוכנים בשטח, כך יש לסוכנים אפשרות לגשת למידע עדכני, לבצע הזמנות ישירות לפריוריטי ולייעל מאוד את העבודה.
בנוסף המערכת יודעת לייצר מסמך PDF שנשלח ללקוח באופן אוטומטי עם כל הפרטים של ההזמנה כפי שנוצרה בתוך המסופון, הטאבלט, או הסמארטפון של הסוכן שטח.

יתרונות: קיצור תהליכי עבודה, מניעת טעויות ושיפור התקשורת בין סוכני השטח למערך הלוגיסטי וחווית לקוח טובה הרבה יותר

הפיכת הזמנה לחוזה שירות

הבעיה: חברה המשתמשת במודול שירות ואחזקה בזבזה זמן רב בהפיכת הזמנת הלקוח לחוזה שירות ובסגירת שורות ההזמנה הרלוונטיות

הפתרון: כפתור ההופך את הזמנת הלקוח לחוזה שירות וסוגר את השורות ההזמנה הרלוונטיות באופן אוטומטי

יתרונות: קיצור תהליכי עבודה, חסכון בזמן תפעול יקר ומניעת טעויות הקלדה.

מודול תאריכון עברי מסונכרן

הבעיה: התנגשות בין קביעת מועדי אספקה, וניהול תעודות לבין תאריכי חגים ומועדים עבריים, הביאה לצורך המתמיד להשוות ולעבוד עם לוחות שנה חיצוניים. בנוסף לחברות רבות הצורך לקבוע זמנים דווקא בסמוך למועדים עבריים חגים וכד' (לדוגמא מבצעים)

הפתרון: יצרנו לוח שנה עברי בתוך המערכת המאפשר בדיקה וקביעת תאריכים על פי התאריך העברי

יתרונות: חסכון בזמן ובהתנגשויות, ויכולת להתאים שירותים ללוח השנה העברי

שיבוץ משימות אוטומטיות לפי זמינות מחלקות על בסיס הזמנות לקוח

הבעיה: ארגון ללא מודול ייצור שנתקל בקושי לשבץ עובדים ומחלקות לתוכנית עבודה על בסיס הזמנת מוצרים.

הפתרון: מודול המאפשר לשבץ משימות באופן אוטומטי כאשר נכנסת הזמנת מוצר או שירות על פי סדר ומפרט תהליכי עבודה הנקבעים מראש

יתרונות: חסכון אדיר בזמן וביעילות העבודה, מניעת טעויות ושדרוג מהירות האספקה בעשרות אחוזים

מודול דוחות עבור פטור מותנה ממכס למוצרי יבוא

הבעיה: ארגונים בזבזו שעות תפעול רבות בהכנת ​דוחות למכס עבור מוצרים בעלי פטור מותנה חלקי או מלא ממכס

הפתרון: ​מודול היוצר דוחות מסודרים (מסכמים או מפורטים) למכס בלחיצת כפתור, כאשר הדוחות נשענים על התהליכים הרגילים המתבצעים במערכת בתוספת שדות מועטים בלבד לנוחות המשתמשים

יתרונות: חסכון זמן תפעולי רב, ומניעת טעויות .

Call Now Button