לוגו QAMA פתרונות PRIORITY

מרקטפלייס פריוריטי

אתה מביא את האפליקציה, אנחנו את הרווחים.

בימים אלה אנו עובדים על פיתוח אתר סחר חדש, אשר יהווה פלטפורמה למכירת אפליקציות ותוספים ייחודיים וייעודיים למערכת Priority.

להגיע ליותר לקוחות מבלי להוציא שקל

אנו מציעים לך לצרף את האפליקציות לאתר החדש שלנו וכך להגיע אל יותר לקוחות פוטנציאליים ללא כל פעולה או מאמץ מצידך – אנו בונים את אתר האינטרנט, מנגישים ומאבטחים אותו, מחברים אותו למערכת סליקה ודואגים לקדם אותו (בצורה ממומנת) כדי שהקהל הנכון ייחשף אל המוצרים שלך.

במילים פשוטות, בנוסף לפוטנציאל הכספי, יש לך הזדמנות לנוח ולא להתעסק בשיווק ובמכירות!

אלמנט גרפי עיצובי - קמה פתרונות פריוריטי

איך זה עובד?

קידום האפליקציה שלך

האפליקציה שלך מקודמת דרך האתר שלנו, על חשבוננו.

קבלת עדכון בעת רכישה

בכל פעם שהאפליקציה נקנית, אתה מקבל התראה.

תשלום

קבלת תשלום.

למה בעצם אנחנו עושים את כל זה?

אנחנו מעוניינים לאחד כוחות עם חברות קטנות ובינוניות, כדי ליצור יחד פלטפורמה שתעניק כוח גם לשחקנים הקטנים יותר בשוק; בנוסף אנו רוצים להציע מגוון גדול יותר של פתרונות משלימים, יצירתיים וכוללים ללקוחות הקצה – במקום אחד.

מי אנחנו? קמה פתרונות פריוריטי:

חברת QAMA הוקמה בשנת 2006 במטרה לסייע לעסקים לנהל בצורה חכמה, יעילה ומקצועית יותר את תהליכי העבודה שלהם בעזרת מערכת Priority. אנו מתמחים בפיתוח, ביישום ובהטמעה של מערכת ERP מבית Priority, המאחדת את כלל מערכות המידע בארגונים.

עם הזמן פיתחנו אקוסיסטם של תוספים ייחודיים ומערך מכירות של תוספים קיימים כדי להתאים אישית את מערכת ה- Priority על פי הצרכים המשתנים של לקוחותינו, הפועלים במגוון תעשיות ושווקים. ניתן לקרוא כאן מידע נוסף אודות מוצרינו השונים.

בשנת 2022 נרכשה החברה על ידי קבוצת Shani Shenhav.

למידע נוסף ולהצטרפות:

השאירו את הפרטים שלכם כאן בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן