לוגו QAMA פתרונות PRIORITY

קמה פתרונות תוכנה לעסקים, הוקמה בשנת 2006 על ידי שני שותפים, גיל יוגב ואוהד דינור אשר הציבו לעצמם יעד להעניק מענה איכותי, מקצועי ואישי לעסקים מכל הסוגים ביישום והטמעה של מערכות ERP המובילות בשוק כיום. בדגש על תוכנות פריוריטי – Priority וגרסתה הפשוטה יותר, זום לעסקים – Zoom.

קמה פתרונות, אנו מאמינים כי פתרון נכון ללקוח מתחיל בבדיקת צרכיו המדויקים של העסק בהווה, תוך התחשבות במבט אל העתיד. בקמה פתרונות,אנו מתאימים באופן מקצועי את יישומי תוכנה המתאימים מתוך ניסיון רב של ניהול מאות פרויקטים.

בקמה פתרונות אנו מעניקים שירות איכותי ואישי ודואגים ללוות את לקוחותינו לכל אורכו של התהליך. אנו מטפלים דואגים להיות לצד לקוחותינו משלב האפיון, דרך הסבות התוכנה, הטמעת המערכות, הדרכות וליווי בעת עלייה לאוויר ולאחריה. מגוון לקוחותינו יעידו על שירות מקצועי, מהיר, אדיב ואיכותי.

בקמה פתרונות אנו משלבים פתרונות רבים המשרתים את לקוחותינו במגוון תחומים המשרתים את העסק: שירותי הנהלת חשבונות, תשתיות מחשבים, הסבות תוכנה מתקדמות ושירותים מתקדמים בתחום ה DBA.

אוהד דינור, מיישם, מטמיע ומפתח ותיק במערכות פריוריטי וזום לעסקים. מדריך בכיר בקורסי לימוד בתחום הפריוריטי במכללת אין ליין, מרכז ההדרכה הארצי של אשבל מפתחת התוכנה. בין הקורסים אותם הוא מעביר: קורסי מיישמים, קורסי הנהלת חשבונות, קורסים לניהול מחסן ממוחשב, קורסים למשתמשים מתחילים. כמו כן קורסים בנושא תוכנות אקסל למתחילים ומתקדמים ועוד. כמו כן מעביר אוהד קורסים אקדמאים בתחום ה ERP במכללות שונות בארץ.

גיל יוגב, בוגר מינהל עסקים במכללה למינהל, מיישם, מטמיע מערכות פריוריטי וזום לעסקים. בעל נסיון של מעל 17 שנה בתחום המחשוב והתוכנה.

דילוג לתוכן