קמה פתרונות פריוריטי יישום תמיכה והטמעה

פריוריטי תמיכה

פריוריטי שמתאים לארגון שלך בדיוק
לפרטים חייג עכשיו: 077-341-0227

אודות קמה פתרונות - פריוריטי

חברת קמה פתרונות הוקמה בשנת 2006 על ידי שני שותפים, גיל יוגב ואוהד דינור אשר הציבו לעצמם יעד להעניק מענה איכותי, מקצועי ואישי לעסקים מכל הסוגים ביישום, הטמעה ופיתוח של מערכת ה- ERP המובילה היום בשוק – תוכנת פריוריטי – Priority.

התאמת פריוריטי ללקוח

אנו בקמה פתרונות מאמינים, כי פתרון נכון ללקוח מתחיל בבדיקת צרכיו המדויקים של העסק בהווה, תוך התחשבות במבט אל העתיד. בקמה פתרונות, אנו מתאימים באופן מקצועי את יישומי התכונה המתאימים מתוך ניסיון של ניהול מאות פרויקטים.

שירותינו : תמיכה, יישום , הטמעה ופיתוח לתוכנת פריוריטי

בקמה פתרונות אנו מעניקים שירות איכותי. שירותנו כוללים : תמיכה , יישום פיתוח והטמעה למערכת פריוריטי.  אנו דואגים ללוות את לקוחותינו לכל אורכו של התהליך. אנו מטפלים ודואגים להיות לצד לקוחותינו מצד האפיון, דרך הסבות התוכנה, הטמעת המערכות, פיתוח המוצרים הנילווים למערכת, הדרכות וליווי בעת העלייה לאוויר ולאחריה.

שילוב פתרונות פריורטי בהתאם לצרכי העסק

מגוון לקוחותינו יעידו על שירות מקצועי, מהיר, אדיב ואיכותי. בקמה פתרונות אנו משלבים פתרונות רבים המשרתים את לקוחותינו במגוון תחומים הנצרכים לעסק: שירותי הנהלת חשבונות, שרתי ענן, הסבות נתונים מתקדמות, פתרונות פיתוח מתקדמים כגון חיבור הפריוריטי לאתרי אינטרנט מכירתיים, שימוש במסופונים וטלפונים ניידים, וכן שירותי DBA.

שותפים

 אוהד דינור מיישם, מטמיע ומפתח ותיק במערכות פריוריטי

אוהד דינור

מיישם, מטמיע ומפתח ותיק במערכות פריוריטי וזום לעסקים. מדריך בכיר בקורסי לימוד בתחום הפריוריטי במכללת אין-ליין, מרכז ההדרכה הארצי של פריוריטי מפתחת התוכנה. כמו כן, מעביר אוהד קורסים אקדמאים בתחום ה- ERP במכללות שונות בארץ.

גיל יוגב מיישם ומטמיע בכיר של מערכות פריוריטי

גיל יוגב

בוגר מינהל עסקים במכללה למינהל, מיישם ומטמיע בכיר של מערכות פריוריטי וזום לעסקים. בכל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום המחשוב והתוכנה.

שיתופי פעולה

חברת קמה פתרונות משתפת פעולה עם מגוון חברות התומכות בתכנת הפריוריטי והפתרונות הנלווים.
שותפים אלה תומכים במחויבות שלנו לספק ללקוחותינו מערכות ושירותים בעלי ערך מוסף מקסימלי של עבודה רציפה וביצועים מעולים.

Call Now Button